Také vám trampolíny připomínají tu bezstarostnou dobu dětství, kdy jste se vždy těšili na pouť, až se budete moci vydovádět? Dnes už najdete trampolíny v mnoha dětských koutcích a díky jejich dostupnosti mohou oživit i Vaši zahradu. Trampolíny nejsou jen kratochvíle pro neunávné děti, mohou pomáhat při zdravotních obtížích nebo sloužit k relaxaci pro dospělé. A co víc – lékaři je doporučují jako ideální pohyb při redukci váhy.

Ideálním řešením je trampolína s ochrannou sítí, jež dávku bezpečnosti navíc. To oceníte hlavně v případě, kdy na ní budou skotačit nejen vaše děti, ale i ty ze sousedství. Nikdy je však nezpouštějte z oči, ani sebekvalitnější trampolína s ochrannou sítí není stoprocentní.

Pohyb na trampolínách je skvělý pro vybití energie u dětí, ale také k vašemu pohybu. Díky vibracím rozpohybujete v těle lymfu mnohem více, než u jiných sportů a díky tomu se odbourávají z těla toxiny daleko rychleji. Trampolíny mohou mít také terapeutický účinek pro děti s nejrůznějšími poruchami ať už tělesnými či duševními – to je však třeba konzultovat s lékařem.

Trampolíny můžete vybírat z mnoha druhů – kulaté s různým poloměrem, obdélníkové, vysoké či nízké – vždy se však ukáží jako perfektní volba. Neváhejte a pusťte na svou zahrádku spoustu zábavy a života v podobě trampolíny!