Trampolíny jsou oblíbenou atrakcí na všech akcích. Děti je milují a dokázaly by na nich strávit hodiny. Aby si jich užily dosytosti nemusíte už platit drahé vstupné, díky cenové dostupnosti se nyní mohou stát součástí i vaší zahrady.

Děti potřebují pohyb a trampolíny jsou ideálním nástrojem k vybití přebytečné energie nebo k hrám s kamarády. Malé trampolínky do interiéru nyní nahrazují velké zahradní, na nichž se naši nejmenší opravdu vyřádí. Pohyb potřebují a zrovna ten, který jim zprostředkují trampolíny, patří mezi ty žádoucí – dostatečně akční a přitom relativně bezpečný.

Trampolíny určené pro venkovní použití mají složitější konstrukci než ty malé do bytu. Je třeba je tedy vybírat pečlivě. Trampolína by měla mít dostatečnou nosnost a řadu bezpečnostních prvků, které jsou absolutní nezbytností. Trampolíny s ochrannou sítí by měly být samozřejmostí, nesmí chybět ani obvodový ochranný polštář a pevná konstrukce. Trampolíny s ochrannou sítí volte ve standardních rozměrech, protože v případě poškození bude snažší sehnat náhradní díly.

Vybrat můžete trampolíny zapuštěné do země nebo jen s možností ukotvení, záleží jen na vás. Kvalitní trampolína 305 vám a vašim dětem bude sloužit dlouhou dobu. Nezapomeňte ale dbát na bezpečnost v každé situaci a ratolosti tak mějte pod dohledem v každé situaci.